Przejdź do treści

O mnie

Cześć!

Nazywam się Marta Zawadzka. Jestem redaktorką, korektorką i transkrybentką.

Chociaż skończyłam biotechnologię medyczną na Uniwersytecie Wrocławskim, to moja miłość do książek i języka polskiego zwyciężyła. Dzięki kursom u Patrycji Bukowskiej i u Ewy Popielarz rozwinęłam skrzydła i dziś z pasją bawię się słowami. Miłość do biologii i studia sprawiają, że bardzo dobrze odnajduję się w tekstach związanych z medycyną, przyrodą i dietetyką. Nie zamykam się jednak na żadne dziedziny i chętnie poprawiam teksty z różnych branż.

Co mnie wyróżnia?

Profesjonalizm

W pracę nad Twoim zleceniem wkładam całą swoją wiedzę i energię. Nie zmieniam dobrego na dobre. Zachowuję Twój styl. Swoją wiedzę z zakresu poprawności językowej stale poszerzam oraz weryfikuję w uznanych i wiarygodnych źródłach.

Komunikatywność

Twoje oczekiwania są dla mnie priorytetem. Uważnie słucham Twoich wytycznych, zadaję pytania, proponuję rozwiązania, wyjaśniam. Pozostajemy w kontakcie przez cały czas pracy nad tekstem.

Terminowość

Wiem, że zlecenie wykonane na czas ma dla Ciebie dużą wartość. Na początku współpracy ustalamy termin, którego skrupulatnie pilnuję.

Darmowa próbka

Wykonam dla Ciebie bezpłatną próbkę korekty. Dzięki niej przekonasz się, jak może zmienić się Twój tekst i czy odpowiada Ci współpraca ze mną. Wykonuję również próbki transkrypcji.

Wielobranżowość

Nie ograniczam się do wąskiej działki tematycznej. Pracuję z treściami z różnych branż. Potrafię dostosować język do odbiorcy.

Ciągły rozwój

Dbam o to, by moja wiedza była cały czas aktualna. Inwestuję w swój rozwój, uczestnicząc w kolejnych kursach podnoszących moje kwalifikacje.

Sprawdź, jakie pozycje ukazały się we współpracy ze mną oraz co mówią o mnie inni

Zróbmy to razem!

Potrzebujesz redakcji lub korekty? A może rozglądasz się za kimś, kto spisze Twoje nagrania? Nie musisz już dłużej szukać. Jeśli Twój sukces zależy od słów – chętnie Ci pomogę.